ФЕСТИВАЛ НАУКЕ - БЕОГРАД - 2014.

Датум: 09. Decembar 2014 14:03 Категорија: Новости

Под слоганом "Све је могуће", у Београду је од 04. до 07. децембра одржан 8. фестивал науке, највећи догађај који се бави промоцијом науке и образовања у региону.

Фестивал се одвијао на три локације - бивша РК Клуз (Цептер Експо Центар), Студентски културни центар и Галерија Народне банке Србије - места где су 550 научника из 49 институција и гости из иностранства приближили свим заинтересованима науку на забаван и интерактиван начин.

Фестивал је 04.12.2014. године посетила и група ученика наше школе у пратњи својих наставника. Тамо су се упознали са многим новим достигнућима, а присуствовали су и многим огледима из хемије, физике, биологије и математике. Срећни и задовољни због посете Фестивалу,пуни утисака, имали су много тога да пренесу и покажу својим другарима у школи.