Школска слава

Датум: 27. Januar 2013 22:20 Категорија: Новости

По препоруци Министра просвете, прослава дана Светог Саве, обележена је у нашој школи 25. јануара 2013. године ђачком проредбом и сечењем славског колача.
     Гости, родитељи, ученици и грађани су у Дому културе Ресавица имали прилику да уживају у песми, игри и казивањима речи Светога Саве, као највећег просветитеља и утемељивача цивилизациске и људске вредности.
     Сечењем славског колача и паљењем свеће ми у ствари осветљавамо пут љубави, љубави према деци и професији.
      Након сечења славског колача ученици су се послужили житом и добили пригодне пакетиће.
       Ученике од 1-4 разреда СО Деспотовац је посебно обрадовала пакетићима добре воље, које је донирала хуманитарна организација из Врњачке Бање.

Више фотографија у галерији.