Нови успех каратиста

Датум: 14. April 2013 10:48 Категорија: Новости

Европско прванство у Мађарској

Од 5. до 7. априла, у организацији Уједињених нација, одржано је европско првенство у каратеу у граду Егер у Мађарској, уз учешће 26 земаља са преко 1500 такмичара.
                     Карате клуб ''Ресавица'' је имао четири такмичара у саставу репрезентације Србије која је у генералном пласману заузела II место.

Ученици наше школе, чланови карате клуба „Ресавица,“ постигли су запажен успех на овом такмичењу:

• Миленковић Милица ученица VIII разреда је заузела II место у борбама појединачно,
  • Ибрахимовић Марко ученик V разреда је био четврти у катама појединачно,
  •
  • Ивковић Никола ученикVI разреда је дошао до полуфинала и у катама и у борбама где му је у борбама фалила још по једна победа за медаљу.
  •
            Честитамо нашим „каратистима“ и навијамо за њих!

Директор школе,
                                                               Весна Раденковић, проф.раз.наставе