Школска година из кинеског угла

Датум: 21. Maj 2013 20:56 Категорија: Достигнућа

你好

02.10.2012. године поводоми изучавања кинеског језика као факултативног предмета у школи, директор школе Весна Раденковић, наставница кинеског језика Zhang Liynan и седам ученика, били су гости емисије " Дневни магазин"  на телевизији Б92.
       Гостовање је ученицима остало у лепом сећању као ново искуство, док је школа представљана као место које нуди нове и занимљиве садржаје ученицима изван редовне наставе.
Thumbnail

На тај начин је отпочео Пилот пројекат  чији је циљ  да се кроз учење основа кинеског језика ученици наше школе упознају са кинеским језиком, културом и традицијом.
       Данас, када је школска година при крају, ми имамо шта да кажемо и то на кинеском: 易于学习中国语言, што потврђује наставница Zhang Liynan заједно са ученицима.

Thumbnail                        直到我们再次见面