Вест

Датум: 24. Februar 2014 11:50 Категорија: Достигнућа

Успеси са такмичења

Датум: 20. Februar 2014 09:14 Категорија: Достигнућа

Прва општинска такмичења и наши успеси

Дечији допис родитељима

Датум: 14. Februar 2014 11:51 Категорија: Новости

П
рочитајте шта су малишани саветовали своје родитеље. Нова вест у педагошком кутку под називом "Дечији допис родитељима"

РАСПОРЕД ПРИПРЕМЕ УЧЕНИКА VIII РАЗРЕДА ЗА ЗАВРШНИ ИСПИТ

Датум: 12. Februar 2014 14:15 Категорија: Новости

Драги наши ученици и родитељи, обавештавамо вас да је у току припрема ученика 8. разреда за завршни испит који ће ове године поред српског језика и математике садржати и комбиновани тест. У комбинованом тесту ће се наћи питања из 5 области, а то су:

1. историја
2. географија
3. физика
4. хемија
5. биологија

Сходно томе, да бисмо наше ученике благовремено припремили за полагање завршног испита направили смо распоред припремних часова додатних области који можете погледати.

Прослава школске славе Свети Сава

Датум: 03. Februar 2014 14:17 Категорија: Новости

У Галерији погледајте како смо ми обележили школску славу Светог Саву.

Како повратити радну навику после зимског распуста?

Датум: 20. Januar 2014 14:14 Категорија: Новости

Дошао је и крај распуст. Данас су се малишани вратили својим школским клупама и обавезама, а ми им желимо пуно успеха у другом полугодишту!

Распуст је почео!

Датум: 30. Decembar 2013 09:10 Категорија: Новости

Распуст је почео и трајаће наредне три недеље, до9 20. 01. 2014. године када се поново видимо у школским клупама. Има довољно времена за игру, одмор, учење. Мамама и татама саветујемо да прочитају нови текст у делу Педагошког кутка - "Дозволите детету да ужива у распусту", а нашим малишанима желимо да се лепо проведу и да то време искористе на паметан начин.

Срећне новогодишње и божићне празнике жели вам колектив ОШ "Вук Караџић".

Завршена новогодишња продајна изложба

Датум: 30. Decembar 2013 08:56 Категорија: Новости

У организацији Ученичког парламента у петак 27. 12. 2013. године у холу наше школе организована је прва новогодишња продајна изложба. Продаја је протекла солидно, а прикупљена новчана средства ће ученицима омогућити реализацију неких ваннаставних активности. Погледајте наше радове.

Новогодишња продајна изложба

Датум: 24. Decembar 2013 12:53 Категорија: Новости

Нова 2014. година само што није, а ученици наше школе већ данима вредно раде на изради новогодишњих украса. На иницијативу Ученичког парламента наша школа организује прву НОВОГОДИШЊУ ПРОДАЈНУ ИЗЛОЖБУ која ће се одржати у петак, 27. 12. 2013. године од 10 до 14:30 часова у просторијама школе.

Сва прикупљена новчана средства ученицима ће бити на располагању да утроше на своје ваннаставне активности за које Ученички парламент на основу изнетих предлога донесе одлуку. Зато Вас позивамо да дођете и купите себи неки од многобројних лепих и маштовитих новогодишњих украса.

Ми Вас очекујемо, сви сте добродошли!

Празници нам стижуууу...

Датум: 24. Decembar 2013 12:38 Категорија: Новости

Празници нам стижу, а са њима и највећа дечија радост - зимски распуст! Али пре него што се ухватимо санки и кренемо пут завејаног друма потрудили смо се да у нашој школи осети дух новогодишњих и божићних празника.