Вест

Распуст је почео!

Датум: 30. Decembar 2013 09:10 Категорија: Новости

Распуст је почео и трајаће наредне три недеље, до9 20. 01. 2014. године када се поново видимо у школским клупама. Има довољно времена за игру, одмор, учење. Мамама и татама саветујемо да прочитају нови текст у делу Педагошког кутка - "Дозволите детету да ужива у распусту", а нашим малишанима желимо да се лепо проведу и да то време искористе на паметан начин.

Срећне новогодишње и божићне празнике жели вам колектив ОШ "Вук Караџић".

Завршена новогодишња продајна изложба

Датум: 30. Decembar 2013 08:56 Категорија: Новости

У организацији Ученичког парламента у петак 27. 12. 2013. године у холу наше школе организована је прва новогодишња продајна изложба. Продаја је протекла солидно, а прикупљена новчана средства ће ученицима омогућити реализацију неких ваннаставних активности. Погледајте наше радове.

Новогодишња продајна изложба

Датум: 24. Decembar 2013 12:53 Категорија: Новости

Нова 2014. година само што није, а ученици наше школе већ данима вредно раде на изради новогодишњих украса. На иницијативу Ученичког парламента наша школа организује прву НОВОГОДИШЊУ ПРОДАЈНУ ИЗЛОЖБУ која ће се одржати у петак, 27. 12. 2013. године од 10 до 14:30 часова у просторијама школе.

Сва прикупљена новчана средства ученицима ће бити на располагању да утроше на своје ваннаставне активности за које Ученички парламент на основу изнетих предлога донесе одлуку. Зато Вас позивамо да дођете и купите себи неки од многобројних лепих и маштовитих новогодишњих украса.

Ми Вас очекујемо, сви сте добродошли!

Празници нам стижуууу...

Датум: 24. Decembar 2013 12:38 Категорија: Новости

Празници нам стижу, а са њима и највећа дечија радост - зимски распуст! Али пре него што се ухватимо санки и кренемо пут завејаног друма потрудили смо се да у нашој школи осети дух новогодишњих и божићних празника.

Дан отворених врата - посета часовима

Датум: 17. Decembar 2013 11:57 Категорија: Новости

Дан отворених врата представља дан када родитељ може да присуствује настави. Организује се тако што родитељи одељења преко представника Савета родитеља, а пре почетка месеца у коме се планира посета, одељењском старешини доставе списак имена родитеља који планирају посету са одређеним термином, тј. предметом и часом за који се планира посета.

Чачански победник

Датум: 17. Decembar 2013 11:30 Категорија: Достигнућа

Дана 15. 12. 2013. године у Чачку организовано је такмичење каратиста у коме је укупно освојено 17 медаља појединачно (7 златних, 6 сребрних и 4 бронзаних) као и 4 златних медаља екипно. Међу каратистима КК "Ресавица" налазе се и наши ученици којима желимо пуно среће и успеха и на даље.

Фестивал Науке 2013. године

Датум: 10. Decembar 2013 14:28 Категорија: Новости

Дана 08. 12. 2013. десет ученика наше школе (7. и 8. разред), имало је прилику да посети Седми Фестивал науке у Београду који је ове године носио назив "СУПЕРХЕРОЈИ НАУКЕ".

Још једна посета чувара реда и мира

Датум: 28. Novembar 2013 13:02 Категорија: Новости

Дана 21. 11. 2013. нашу школу су још једном посетили чувари у плавом.

Домаћи задатак, како помоћи деци?

Датум: 27. Novembar 2013 13:22 Категорија: Новости

Нови чланак у делу Педагошког кутка за родитеље - "Домаћи задатак, како помоћи деци"

Улога педагога/психолога у школи

Датум: 19. Novembar 2013 09:22 Категорија: Новости

У делу за ученике педагошког кутка пронађите нови чланак "Улога педагога/психолога у школи" и сазнајте шта обухвата посао школског педагога/психолога и у којим ситуацијама вам може бити од велике помоћи.